55 000 €
73 €/m²
Property 60982 photo 1
Property 60982 photo 2
Property 60982 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 750 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 74 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 61605
  • Metrekare 1180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
60 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 58016
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
80 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 62225
  • Metrekare 925 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
70 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 60041
  • Metrekare 1810 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
75 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 46769
  • Metrekare 586 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
60 000 € 294 €/m²
  • Nesne kodu 52483
  • Metrekare 204 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
50 050 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 57430
  • Metrekare 478 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
50 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 35326
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
65 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 60663
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
70 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56292
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m

Bülten aboneliği