Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 2522 m² Korfu’da
Yunanistan
İyon Adaları
Korfu
Korfu
430 000 €
170 €/m²
Nesne kodu
44034
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
2522 m²
Bölge
Korfu
Location
İyon Adaları (Yunanistan) | Korfu (Korfu (idari bölge))
Ayrıntılar
Denize mesafe:
450 m
En yakın şehire uzaklık:
37 km
Havaalanına uzaklık:
38 km
Açıklama
Satılık Arsa 2522 metrekare Korfu’da.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
630 000 €
152 €/m²
Arsa 4143 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
40443
Metrekare
4143 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
425 000 €
66 €/m²
Arsa 6409 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
32444
Metrekare
6409 m²
Denize uzaklık
50 m
Satılık
375 000 €
46 €/m²
Arsa 8000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
3960
Metrekare
8000 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
550 000 €
98 €/m²
Arsa 5565 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
65531
Metrekare
5565 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
370 000 €
33 €/m²
Arsa 11000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
35177
Metrekare
11000 m²
Denize uzaklık
2300 m
Satılık
350 000 €
83 €/m²
Arsa 4200 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
41642
Metrekare
4200 m²
Denize uzaklık
3800 m
Satılık
430 000 €
148 €/m²
Arsa 2900 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
56441
Metrekare
2900 m²
Denize uzaklık
20 m
Satılık
530 000 €
5 €/m²
Arsa 95095 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
56513
Metrekare
95095 m²
Denize uzaklık
4500 m
Satılık
550 000 €
244 €/m²
Arsa 2250 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
32190
Metrekare
2250 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
600 000 €
6 €/m²
Arsa 94000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
25388
Metrekare
94000 m²
Denize uzaklık
7700 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
ekritiku@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar