107 000 €
26 €/m²
Property 23115 photo 1
Property 23115 photo 2
Property 23115 photo 3
Property 23115 photo 4
Property 23115 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 69 km

Açıklama

Satılık Arsa 4070 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 187 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
89 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 57727
  • Metrekare 2031 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
96 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 52490
  • Metrekare 7063 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51865
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
96 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 52546
  • Metrekare 2562 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
160 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 62877
  • Metrekare 2454 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
86 000 € 192 €/m²
  • Nesne kodu 50218
  • Metrekare 447 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
120 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 56751
  • Metrekare 3732 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
160 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 62271
  • Metrekare 748 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
150 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 41628
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
110 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47187
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 1114 m

Bülten aboneliği