Satılık - Arsa 6500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
350 000 €
53 €/m²
Property 14738 photo 1
Property 14738 photo 2
Property 14738 photo 3
Property 14738 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 6500 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 600 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 50085
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
380 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 30921
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
320 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 36389
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
375 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 3960
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
500 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 9740
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 59779
  • Metrekare 5020 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
380 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 57913
  • Metrekare 14529 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
470 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 37792
  • Metrekare 6200 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
330 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 44033
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
430 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 56441
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği