330 000 €
118 €/m²
Property 60122 photo 1
Property 60122 photo 2
Property 60122 photo 3
Property 60122 photo 4
Property 60122 photo 5
Property 60122 photo 6
Property 60122 photo 7
Property 60122 photo 8
Property 60122 photo 9
Property 60122 photo 10
Property 60122 photo 11
Property 60122 photo 12
Property 60122 photo 13
Property 60122 photo 14
Property 60122 photo 15
Property 60122 photo 16
Property 60122 photo 17
Property 60122 photo 18

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1800 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık Arsa 2776 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 1200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
480 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 37270
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
350 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 35766
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 31969
  • Metrekare 4005 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
350 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 23170
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
380 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 30921
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
480 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 51293
  • Metrekare 48000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
305 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 24096
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
300 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50750
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
425 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 32444
  • Metrekare 6409 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
430 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35809
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği