Satılık - Arsa 3800 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
300 000 €
78 €/m²
Property 6149 photo 1
Property 6149 photo 2
Property 6149 photo 3
Property 6149 photo 4
Property 6149 photo 5
Property 6149 photo 6
Property 6149 photo 7
Property 6149 photo 8
Property 6149 photo 9
Property 6149 photo 10
Property 6149 photo 11
Property 6149 photo 12
Property 6149 photo 13
Property 6149 photo 14
Property 6149 photo 15

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 550 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 27,6 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 3800 metrekare Korfu’da. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 100 metrekare.

Satılık, 3800 metrekarelik bir arazi ile Halikounas bölgesinde 100 metrekarelik eski bir kır evi, uzun kumlu bir plaja sadece birkaç yüz metre mesafede.

Verilen lisans 200 metrekare içindi, bu nedenle evi yenilemek ve 100 metrekare inşa etmek mümkün.

Arazi düzdür, sahile giden yolun yanındadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 14738
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
250 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 37860
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
400 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40479
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
330 000 € 379 €/m²
  • Nesne kodu 21281
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 59779
  • Metrekare 5020 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
350 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 35766
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
350 000 € 437 €/m²
  • Nesne kodu 37187
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
250 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 51203
  • Metrekare 4470 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
290 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 39979
  • Metrekare 4343 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
350 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 64097
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği