600 000 € 400 000 €
417 €/m²
Property 10436 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 4
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 957 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Nesne kodu 56455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
800 000 € 615 €/m²
  • Nesne kodu 16574
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 1250 m
Satılık
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • Nesne kodu 10436
  • Metrekare 957 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
525 000 € 452 €/m²
  • Nesne kodu 5924
  • Metrekare 1160 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
820 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 19321
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
580 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 64083
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
690 000 € 690 €/m²
  • Nesne kodu 61158
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
750 000 €
  • Nesne kodu 36867
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
780 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 46179
  • Metrekare 12900 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
580 000 €
  • Nesne kodu 3317
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 19000 m

Bülten aboneliği