İstek üzeri
Property 20331 photo 1
Property 20331 photo 2
Property 20331 photo 3
Property 20331 photo 4
Property 20331 photo 5
Property 20331 photo 6
Property 20331 photo 7
Property 20331 photo 8
Property 20331 photo 9
Property 20331 photo 10
Property 20331 photo 11
Property 20331 photo 12

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 900 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Hizmetler

  • Golden Visa

Açıklama

Satılık Arsa 200000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 178433 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 63746
  • Metrekare 2610 m²
  • Denize uzaklık 1280 m
Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63268
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 278 €/m²
  • Nesne kodu 65098
  • Metrekare 719 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65420
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65418
  • Metrekare 4098 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Nesne kodu 63071
  • Metrekare 323 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
80 000 € 242 €/m²
  • Nesne kodu 63108
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
150 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65428
  • Metrekare 6086 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
150 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 63283
  • Metrekare 1968 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
120 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65362
  • Metrekare 1270 m²
  • Denize uzaklık 3600 m

Bülten aboneliği