105 000 €
262 €/m²
Property 57800 photo 1
Property 57800 photo 2
Property 57800 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık Arsa 400 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 320 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
90 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 36599
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 53304
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
90 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62135
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
95 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 59575
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 6461
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
85 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 50684
  • Metrekare 607 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
150 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 50404
  • Metrekare 11850 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 58015
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 58475
  • Metrekare 14825 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
120 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 3341
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği