Satılık - Arsa 1904 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
120 000 €
63 €/m²
Property 45525 photo 1
Property 45525 photo 2
Property 45525 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 1904 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 62927
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
110 000 € 146 €/m²
  • Nesne kodu 54577
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
130 000 € 80 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 26282
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
150 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 58328
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 58475
  • Metrekare 14825 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 3290
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
125 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12840
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
100 000 € 294 €/m²
  • Nesne kodu 19498
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
120 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 41225
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 6459
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği