Satılık - Arsa 27750 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
1 100 000 €
39 €/m²
Property 33701 photo 1
Property 33701 photo 2
Property 33701 photo 3
Property 33701 photo 4
Property 33701 photo 5
Property 33701 photo 6
Property 33701 photo 7
Property 33701 photo 8
Property 33701 photo 9
Property 33701 photo 10
Property 33701 photo 11
Property 33701 photo 12
Property 33701 photo 13
Property 33701 photo 14
Property 33701 photo 15
Property 33701 photo 16
Property 33701 photo 17
Property 33701 photo 18
Property 33701 photo 19
Property 33701 photo 20
Property 33701 photo 21
Property 33701 photo 22
Property 33701 photo 23
Property 33701 photo 24
Property 33701 photo 25
Property 33701 photo 26
Property 33701 photo 27
Property 33701 photo 28
Property 33701 photo 29
Property 33701 photo 30
Property 33701 photo 31
Property 33701 photo 32

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 10 km
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık Arsa 27750 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 5000 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
900 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 9104
  • Metrekare 14700 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Nesne kodu 5989
  • Metrekare 570 m²
  • Denize uzaklık 290 m
Satılık
1 180 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 33244
  • Metrekare 9150 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 300 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 43704
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
1 100 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 6112
  • Metrekare 28000 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
930 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 4536
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
900 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40794
  • Metrekare 72000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
1 350 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 9739
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 100 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 24589
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 200 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 22880
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği