245 000 €
1124 €/m²
Property 65887 photo 1
Property 65887 photo 2
Property 65887 photo 3
Property 65887 photo 4
Property 65887 photo 5
Property 65887 photo 6
Property 65887 photo 7
Property 65887 photo 8

Ayrıntılar

  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: G
  • Levels: 2

Hizmetler

  • İç merdiven
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 218 metrekare. Ticari alan 2 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..

Dükkan 218,04 m² – Nea Ionia

Nea Ionia bölgesinde yer alan 218,04 m² büyüklüğünde zemin kat dükkan satışa sunulmaktadır.

🏢 🔹 Plan

• Geniş açık alan

• Asma kat

• Mutfak

• WC

⚙️ 🔹 Özellikler

• 218,04 m²

BANKA MÜLKÜ

Emlak komisyon oranları değişiklik gösterebilir.

Yer gösterimi öncesinde firmamız temsilcilerinden bilgi alınız.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
315 000 € 2692 €/m²
  • Nesne kodu 36257
  • Metrekare 117 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
330 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 22353
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
300 000 € 949 €/m²
  • Nesne kodu 54466
  • Metrekare 316 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
340 000 € 2741 €/m²
  • Nesne kodu 42649
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
330 000 € 1386 €/m²
  • Nesne kodu 26879
  • Metrekare 238 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
265 000 € 2650 €/m²
  • Nesne kodu 37217
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
250 000 € 1136 €/m²
  • Nesne kodu 16364
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
350 000 € 1483 €/m²
  • Nesne kodu 50066
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
260 000 € 846 €/m²
  • Nesne kodu 38327
  • Metrekare 307 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
315 000 € 1412 €/m²
  • Nesne kodu 62914
  • Metrekare 223 m²
  • Denize uzaklık 3600 m

Bülten aboneliği