82 000 €
2278 €/m²
Property 38130 photo 1
Property 38130 photo 2
Property 38130 photo 3
Property 38130 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1959
  • Yenileme yılı: 2019
  • Isıtma: mazot
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 36 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 63238
  • Metrekare 50 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
110 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 35108
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
110 000 € 3142 €/m²
  • Nesne kodu 37877
  • Metrekare 35 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
75 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 25235
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
90 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 24226
  • Metrekare 217 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
69 000 € 862 €/m²
  • Nesne kodu 10584
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
82 000 € 2277 €/m²
  • Nesne kodu 38130
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği