Satılık - Arsa 230 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Artemida
75 000 €
326 €/m²
Property 7741 photo 1
Property 7741 photo 2
Property 7741 photo 3
Property 7741 photo 4
Property 7741 photo 5
Property 7741 photo 6
Property 7741 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 260 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık Arsa 230 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 24748
  • Metrekare 1015 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
87 000 € 328 €/m²
  • Nesne kodu 6096
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
75 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 13787
  • Metrekare 1243 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 5900
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
75 000 € 1071 €/m²
  • Nesne kodu 5846
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
96 000 € 384 €/m²
  • Nesne kodu 12557
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
75 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 7741
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
110 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 43857
  • Metrekare 407 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
75 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 13403
  • Metrekare 930 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
65 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 35877
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği