80 000 €
400 €/m²
Property 5900 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 200 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 7741
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
65 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 56666
  • Metrekare 582 m²
  • Denize uzaklık 870 m
Satılık
87 000 € 328 €/m²
  • Nesne kodu 6096
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 19002
  • Metrekare 426 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
75 000 € 1071 €/m²
  • Nesne kodu 5846
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 13787
  • Metrekare 1243 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 32698
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 1130 m
Satılık
65 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 35877
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Nesne kodu 20440
  • Metrekare 283 m²
  • Denize uzaklık 235 m
Satılık
69 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 50978
  • Metrekare 1075 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği