Satılık - Arsa 1243 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Maratonlar
75 000 €
60 €/m²
Property 13787 photo 1
Property 13787 photo 2
Property 13787 photo 3
Property 13787 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 1243 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 13787
  • Metrekare 1243 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
85 000 € 340 €/m²
  • Nesne kodu 23645
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 2
Satılık
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Nesne kodu 20440
  • Metrekare 283 m²
  • Denize uzaklık 235 m
Satılık
65 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 56666
  • Metrekare 582 m²
  • Denize uzaklık 870 m
Satılık
75 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 7741
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
80 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 32698
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 1130 m
Satılık
110 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 24748
  • Metrekare 1015 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
87 000 € 328 €/m²
  • Nesne kodu 6096
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
80 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 5900
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
85 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 42874
  • Metrekare 493 m²
  • Denize uzaklık 2800 m

Bülten aboneliği