Satılık - Arsa 930 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Artemida
75 000 €
80 €/m²
Property 13403 photo 1
Property 13403 photo 2
Property 13403 photo 3
Property 13403 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2400 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Satılık Arsa 930 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 2990
  • Metrekare 2985 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
69 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 50978
  • Metrekare 1075 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
95 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 46180
  • Metrekare 14086 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
80 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 32698
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 1130 m
Satılık
85 000 € 340 €/m²
  • Nesne kodu 23645
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 2
Satılık
87 000 € 328 €/m²
  • Nesne kodu 6096
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
110 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 24748
  • Metrekare 1015 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
96 000 € 384 €/m²
  • Nesne kodu 12557
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
65 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 56666
  • Metrekare 582 m²
  • Denize uzaklık 870 m
Satılık
80 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 5900
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği