350 000 €
1167 €/m²
Property 7567 photo 1
Property 7567 photo 2
Property 7567 photo 3
Property 7567 photo 4
Property 7567 photo 5
Property 7567 photo 6
Property 7567 photo 7
Property 7567 photo 8
Property 7567 photo 9
Property 7567 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 300 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 43219
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Önerilen Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 59736
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
400 000 € 1282 €/m²
  • Nesne kodu 61467
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
490 000 € 583 €/m²
  • Nesne kodu 62060
  • Metrekare 840 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
300 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 40214
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
520 000 € 1259 €/m²
  • Nesne kodu 57938
  • Metrekare 413 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
500 000 € 4807 €/m²
  • Nesne kodu 60360
  • Metrekare 104 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
320 000 € 1230 €/m²
  • Nesne kodu 59392
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
338 000 € 744 €/m²
  • Nesne kodu 59547
  • Metrekare 454 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
468 000 € 774 €/m²
  • Nesne kodu 59548
  • Metrekare 604 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği