500 000 €
4808 €/m²
Property 60360 photo 1
Property 60360 photo 2
Property 60360 photo 3
Property 60360 photo 4
Property 60360 photo 5
Property 60360 photo 6
Property 60360 photo 7

Ayrıntılar

  • Karlılık: 5,4%
  • Kat sayısı: 2
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Access
  • İç merdiven

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 104 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Video

Benzer öğeler

Satılık
495 000 € 6875 €/m²
  • Nesne kodu 58323
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
525 000 € 262 €/m²
  • Nesne kodu 62721
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
575 000 € 2963 €/m²
  • Nesne kodu 62715
  • Metrekare 194 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
468 000 € 774 €/m²
  • Nesne kodu 59548
  • Metrekare 604 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 43219
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
550 000 € 1428 €/m²
  • Nesne kodu 63644
  • Metrekare 385 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
520 000 € 3561 €/m²
  • Nesne kodu 58348
  • Metrekare 146 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
500 000 € 4807 €/m²
  • Nesne kodu 60360
  • Metrekare 104 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
600 000 € 854 €/m²
  • Nesne kodu 9399
  • Metrekare 702 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
500 000 € 1449 €/m²
  • Nesne kodu 34711
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 5800 m

Bülten aboneliği