450 000 €
2813 €/m²
Property 43219 photo 1
Property 43219 photo 2
Property 43219 photo 3
Property 43219 photo 4

Ayrıntılar

  • Karlılık: 5,30%
  • Yapım Yılı: 1993
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 160 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 35324
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
525 000 € 262 €/m²
  • Nesne kodu 62721
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
520 000 € 1259 €/m²
  • Nesne kodu 57938
  • Metrekare 413 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
480 000 € 1043 €/m²
  • Nesne kodu 39372
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
600 000 € 854 €/m²
  • Nesne kodu 9399
  • Metrekare 702 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
500 000 € 1449 €/m²
  • Nesne kodu 34711
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
550 000 € 1428 €/m²
  • Nesne kodu 63644
  • Metrekare 385 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
468 000 € 774 €/m²
  • Nesne kodu 59548
  • Metrekare 604 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
575 000 € 2963 €/m²
  • Nesne kodu 62715
  • Metrekare 194 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
490 000 € 583 €/m²
  • Nesne kodu 62060
  • Metrekare 840 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği