Satılık - Ticari mülk 604 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Banliyöler Thermi
468 000 €
775 €/m²
Property 59548 photo 1
Property 59548 photo 2
Property 59548 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2009
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Auctioned real estate

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 604 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 1282 €/m²
  • Nesne kodu 61467
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
490 000 € 583 €/m²
  • Nesne kodu 62060
  • Metrekare 840 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
500 000 € 1449 €/m²
  • Nesne kodu 34711
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
520 000 € 3561 €/m²
  • Nesne kodu 58348
  • Metrekare 146 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
450 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 43219
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
468 000 € 774 €/m²
  • Nesne kodu 59548
  • Metrekare 604 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
575 000 € 2963 €/m²
  • Nesne kodu 62715
  • Metrekare 194 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
550 000 € 1428 €/m²
  • Nesne kodu 63644
  • Metrekare 385 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
520 000 € 1259 €/m²
  • Nesne kodu 57938
  • Metrekare 413 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
480 000 € 1043 €/m²
  • Nesne kodu 39372
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği