150 000 € 120 000 €
8 €/m²
Property 58475 photo 1
Property 58475 photo 2
Property 58475 photo 3
Property 58475 photo 4
Property 58475 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2000 km
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Satılık çit Arsa 14825 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 54645
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
190 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 37806
  • Metrekare 6599 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
150 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 3413
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
200 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 9367
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
130 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 62490
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
200 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 6007
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
220 000 € 505 €/m²
  • Nesne kodu 30956
  • Metrekare 435 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
160 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 50662
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
140 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 62927
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 3336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği