630 000 €
2739 €/m²
Property 65284 photo 1
Property 65284 photo 2
Property 65284 photo 3
Property 65284 photo 4
Property 65284 photo 5
Property 65284 photo 6
Property 65284 photo 7
Property 65284 photo 8
Property 65284 photo 9
Property 65284 photo 10
Property 65284 photo 11
Property 65284 photo 12
Property 65284 photo 13
Property 65284 photo 14
Property 65284 photo 15
Property 65284 photo 16
Property 65284 photo 17
Property 65284 photo 18
Property 65284 photo 19
Property 65284 photo 20
Property 65284 photo 21
Property 65284 photo 22
Property 65284 photo 23
Property 65284 photo 24
Property 65284 photo 25
Property 65284 photo 26
Property 65284 photo 27
Property 65284 photo 28
Property 65284 photo 29
Property 65284 photo 30
Property 65284 photo 31
Property 65284 photo 32
Property 65284 photo 33

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2001
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Girit’te satılık 230 metrekare 2-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
520 000 € 2080 €/m²
  • Nesne kodu 65972
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 9
Satılık
736 000 € 5183 €/m²
  • Nesne kodu 62221
  • Metrekare 142 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
900 000 € 6923 €/m²
  • Nesne kodu 37962
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
587 000 € 3668 €/m²
  • Nesne kodu 42645
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
700 000 € 2160 €/m²
  • Nesne kodu 45268
  • Metrekare 324 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 65748
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği