700 000 €
2160 €/m²
Property 45268 photo 1
Property 45268 photo 2
Property 45268 photo 3
Property 45268 photo 4
Property 45268 photo 5
Property 45268 photo 6
Property 45268 photo 7
Property 45268 photo 8
Property 45268 photo 9
Property 45268 photo 10
Property 45268 photo 11
Property 45268 photo 12
Property 45268 photo 13
Property 45268 photo 14
Property 45268 photo 15
Property 45268 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1995
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 11000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Girit’te satılık 324 metrekare 1-katlı villa. Villada bulunanlar 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, barbekü, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
640 000 € 6400 €/m²
  • Nesne kodu 56208
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
736 000 € 5183 €/m²
  • Nesne kodu 62221
  • Metrekare 142 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
745 000 € 1280 €/m²
  • Nesne kodu 35142
  • Metrekare 582 m²
  • Rooms 7
Satılık
900 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 23706
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 9
Satılık
850 000 € 2361 €/m²
  • Nesne kodu 65564
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 7
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 47392
  • Metrekare 740 m²
  • Rooms 8
Satılık
693 000 € 3465 €/m²
  • Nesne kodu 47134
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği