900 000 €
6923 €/m²
Property 37962 photo 1
Property 37962 photo 2
Property 37962 photo 3
Property 37962 photo 4
Property 37962 photo 5
Property 37962 photo 6
Property 37962 photo 7
Property 37962 photo 8
Property 37962 photo 9
Property 37962 photo 10
Property 37962 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2012
  • Isıtma: mazot
  • Denize mesafe: 2900 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Girit’te satılık 130 metrekare villa. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Nesne kodu 37830
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Nesne kodu 62608
  • Metrekare 357 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Nesne kodu 38467
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Nesne kodu 40138
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Seçkin Satılık
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Nesne kodu 62907
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği