764 640 €
7015 €/m²
Property 64777 photo 1
Property 64777 photo 2
Property 64777 photo 3
Property 64777 photo 4
Property 64777 photo 5
Property 64777 photo 6
Property 64777 photo 7
Property 64777 photo 8
Property 64777 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 150 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 66 km

Açıklama

Girit’te satılık 109 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Belgeler

Benzer öğeler

Satılık
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Nesne kodu 40138
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
960 000 € 2526 €/m²
  • Nesne kodu 38249
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 5
Satılık
950 000 € 12179 €/m²
  • Nesne kodu 60124
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
736 000 € 5183 €/m²
  • Nesne kodu 62221
  • Metrekare 142 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
850 000 € 2361 €/m²
  • Nesne kodu 65564
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 067 000 € 6276 €/m²
  • Nesne kodu 62193
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
950 000 € 2193 €/m²
  • Nesne kodu 51144
  • Metrekare 433 m²
  • Denize uzaklık 770 m

Bülten aboneliği