658 440 €
6041 €/m²
Property 64858 photo 1
Property 64858 photo 2
Property 64858 photo 3
Property 64858 photo 4
Property 64858 photo 5
Property 64858 photo 6
Property 64858 photo 7
Property 64858 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 62 km

Açıklama

Girit’te satılık 109 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
960 000 € 2526 €/m²
  • Nesne kodu 38249
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 5
Satılık
747 000 € 4668 €/m²
  • Nesne kodu 65409
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3
Satılık
670 000 € 2233 €/m²
  • Nesne kodu 65955
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 8
Satılık
900 000 € 6923 €/m²
  • Nesne kodu 37962
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
640 000 € 6400 €/m²
  • Nesne kodu 56208
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
950 000 € 2193 €/m²
  • Nesne kodu 51144
  • Metrekare 433 m²
  • Denize uzaklık 770 m
Satılık
693 000 € 3465 €/m²
  • Nesne kodu 47134
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği