36 000 €
34 €/m²
Property 64748 photo 1
Property 64748 photo 2
Property 64748 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1050 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 840 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
35 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 10512
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
48 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 17762
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
40 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 35139
  • Metrekare 1520 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
45 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 52785
  • Metrekare 6600 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
37 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 65480
  • Metrekare 536 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
45 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63336
  • Metrekare 423 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
45 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 51598
  • Metrekare 975 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
40 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 36912
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
50 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 34453
  • Metrekare 994 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
48 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 60015
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 1700 m

Bülten aboneliği