325 000 € 295 000 €
5364 €/m²
Property 63311 photo 1
Property 63311 photo 2
Property 63311 photo 3
Property 63311 photo 4
Property 63311 photo 5
Property 63311 photo 6
Property 63311 photo 7
Property 63311 photo 8
Property 63311 photo 9
Property 63311 photo 10
Property 63311 photo 11
Property 63311 photo 12
Property 63311 photo 13
Property 63311 photo 14
Property 63311 photo 15
Property 63311 photo 16
Property 63311 photo 17
Property 63311 photo 18
Property 63311 photo 19
Property 63311 photo 20
Property 63311 photo 21
Property 63311 photo 22
Property 63311 photo 23
Property 63311 photo 24
Property 63311 photo 25
Property 63311 photo 26
Property 63311 photo 27

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2011
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 95 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

Korfu’da satılık 55 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, klima, tente, otopark, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
325 000 € 2407 €/m²
  • Nesne kodu 8151
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 5116 €/m²
  • Nesne kodu 60765
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 65189
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4
Satılık
357 000 € 3570 €/m²
  • Nesne kodu 59820
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 3857 €/m²
  • Nesne kodu 40353
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
420 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 60866
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 4761 €/m²
  • Nesne kodu 61160
  • Metrekare 84 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
365 000 € 4345 €/m²
  • Nesne kodu 63196
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 4651 €/m²
  • Nesne kodu 60951
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 4476 €/m²
  • Nesne kodu 61162
  • Metrekare 86 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği