400 000 €
4651 €/m²
Property 60951 photo 1
Property 60951 photo 2
Property 60951 photo 3
Property 60951 photo 4
Property 60951 photo 5
Property 60951 photo 6
Property 60951 photo 7
Property 60951 photo 8
Property 60951 photo 9
Property 60951 photo 10
Property 60951 photo 11
Property 60951 photo 12
Property 60951 photo 13
Property 60951 photo 14
Property 60951 photo 15
Property 60951 photo 16
Property 60951 photo 17
Property 60951 photo 18
Property 60951 photo 19
Property 60951 photo 20
Property 60951 photo 21
Property 60951 photo 22
Property 60951 photo 23
Property 60951 photo 24

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: diğer
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 20 m
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Lüks Ev

Açıklama

Korfu’da satılık 86 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 4651 €/m²
  • Nesne kodu 60951
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
555 000 € 4549 €/m²
  • Nesne kodu 61164
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 5116 €/m²
  • Nesne kodu 60765
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
505 000 € 6011 €/m²
  • Nesne kodu 61098
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 2
Satılık
565 000 € 5044 €/m²
  • Nesne kodu 60732
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 4
Satılık
365 000 € 4345 €/m²
  • Nesne kodu 63196
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 4761 €/m²
  • Nesne kodu 61160
  • Metrekare 84 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
357 000 € 3570 €/m²
  • Nesne kodu 59820
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
505 000 € 4508 €/m²
  • Nesne kodu 63199
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği