400 000 €
4762 €/m²
Property 61160 photo 1
Property 61160 photo 2
Property 61160 photo 3
Property 61160 photo 4
Property 61160 photo 5
Property 61160 photo 6
Property 61160 photo 7
Property 61160 photo 8
Property 61160 photo 9
Property 61160 photo 10
Property 61160 photo 11
Property 61160 photo 12
Property 61160 photo 13
Property 61160 photo 14
Property 61160 photo 15
Property 61160 photo 16
Property 61160 photo 17
Property 61160 photo 18

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2024
  • Isıtma: diğer
  • Denize mesafe: 20 m
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör

Açıklama

Korfu’da satılık 84 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
345 000 € 5847 €/m²
  • Nesne kodu 47444
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 3
Satılık
360 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 41997
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 6
Satılık
420 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 60866
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
440 000 € 5116 €/m²
  • Nesne kodu 60765
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 4476 €/m²
  • Nesne kodu 61162
  • Metrekare 86 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
505 000 € 6011 €/m²
  • Nesne kodu 61098
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 2
Satılık
357 000 € 3570 €/m²
  • Nesne kodu 59820
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 4651 €/m²
  • Nesne kodu 60951
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
325 000 € 2407 €/m²
  • Nesne kodu 8151
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
505 000 € 4508 €/m²
  • Nesne kodu 63199
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği