290 000 €
2358 €/m²
Property 65189 photo 1
Property 65189 photo 2
Property 65189 photo 3
Property 65189 photo 4
Property 65189 photo 5
Property 65189 photo 6
Property 65189 photo 7
Property 65189 photo 8
Property 65189 photo 9
Property 65189 photo 10
Property 65189 photo 11
Property 65189 photo 12
Property 65189 photo 13
Property 65189 photo 14
Property 65189 photo 15
Property 65189 photo 16
Property 65189 photo 17
Property 65189 photo 18
Property 65189 photo 19
Property 65189 photo 20
Property 65189 photo 21
Property 65189 photo 22
Property 65189 photo 23
Property 65189 photo 24
Property 65189 photo 25
Property 65189 photo 26
Property 65189 photo 27
Property 65189 photo 28
Property 65189 photo 29
Property 65189 photo 30
Property 65189 photo 31
Property 65189 photo 32
Property 65189 photo 33
Property 65189 photo 34
Property 65189 photo 35
Property 65189 photo 36
Property 65189 photo 37
Property 65189 photo 38
Property 65189 photo 39
Property 65189 photo 40
Property 65189 photo 41
Property 65189 photo 42

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1870
  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 150 m

Hizmetler

  • Depo
  • İç merdiven
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Korfu’da satılık 123 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
290 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 65189
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 3472 €/m²
  • Nesne kodu 57507
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
235 000 € 4196 €/m²
  • Nesne kodu 61176
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
360 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 41997
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 6
Satılık
240 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 64660
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
365 000 € 4345 €/m²
  • Nesne kodu 63196
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 64915
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 63914
  • Metrekare 154 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 4761 €/m²
  • Nesne kodu 61160
  • Metrekare 84 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği