357 000 €
3570 €/m²
Property 59820 photo 1
Property 59820 photo 2
Property 59820 photo 3
Property 59820 photo 4
Property 59820 photo 5
Property 59820 photo 6
Property 59820 photo 7
Property 59820 photo 8
Property 59820 photo 9
Property 59820 photo 10
Property 59820 photo 11
Property 59820 photo 12
Property 59820 photo 13
Property 59820 photo 14
Property 59820 photo 15
Property 59820 photo 16
Property 59820 photo 17
Property 59820 photo 18
Property 59820 photo 19
Property 59820 photo 20
Property 59820 photo 21
Property 59820 photo 22
Property 59820 photo 23
Property 59820 photo 24
Property 59820 photo 25
Property 59820 photo 26
Property 59820 photo 27
Property 59820 photo 28
Property 59820 photo 29
Property 59820 photo 30
Property 59820 photo 31
Property 59820 photo 32
Property 59820 photo 33

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2009
  • Yenileme yılı: 2021
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 100 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, ısıtma, kiler bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
357 000 € 3570 €/m²
  • Nesne kodu 59820
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
420 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 60866
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
440 000 € 5116 €/m²
  • Nesne kodu 60765
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
505 000 € 6011 €/m²
  • Nesne kodu 61098
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 2
Satılık
385 000 € 4476 €/m²
  • Nesne kodu 61162
  • Metrekare 86 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
290 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 65189
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4
Satılık
345 000 € 5847 €/m²
  • Nesne kodu 47444
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 3
Satılık
535 000 € 4385 €/m²
  • Nesne kodu 63200
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
325 000 € 2407 €/m²
  • Nesne kodu 8151
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği