365 000 €
4345 €/m²
Property 63196 photo 1
Property 63196 photo 2
Property 63196 photo 3
Property 63196 photo 4

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Korfu’da satılık 84 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca klima, otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
505 000 € 6011 €/m²
  • Nesne kodu 61098
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 2
Satılık
420 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 60866
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
440 000 € 5116 €/m²
  • Nesne kodu 60765
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
535 000 € 4385 €/m²
  • Nesne kodu 63200
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 63914
  • Metrekare 154 m²
  • Rooms 5
Satılık
505 000 € 4508 €/m²
  • Nesne kodu 63199
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 4651 €/m²
  • Nesne kodu 60951
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
345 000 € 5847 €/m²
  • Nesne kodu 47444
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 3
Satılık
360 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 41997
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 6
Satılık
400 000 € 4761 €/m²
  • Nesne kodu 61160
  • Metrekare 84 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği