440 000 €
5116 €/m²
Property 60765 photo 1
Property 60765 photo 2
Property 60765 photo 3
Property 60765 photo 4
Property 60765 photo 5
Property 60765 photo 6
Property 60765 photo 7
Property 60765 photo 8
Property 60765 photo 9
Property 60765 photo 10
Property 60765 photo 11
Property 60765 photo 12
Property 60765 photo 13
Property 60765 photo 14
Property 60765 photo 15
Property 60765 photo 16
Property 60765 photo 17
Property 60765 photo 18

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2024
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: diğer
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 86 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 4761 €/m²
  • Nesne kodu 61160
  • Metrekare 84 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
360 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 41997
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 6
Satılık
400 000 € 4651 €/m²
  • Nesne kodu 60951
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 4476 €/m²
  • Nesne kodu 61162
  • Metrekare 86 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
535 000 € 4385 €/m²
  • Nesne kodu 63200
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 5116 €/m²
  • Nesne kodu 60765
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
565 000 € 5044 €/m²
  • Nesne kodu 60732
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 4
Satılık
357 000 € 3570 €/m²
  • Nesne kodu 59820
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
420 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 60866
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
555 000 € 4549 €/m²
  • Nesne kodu 61164
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği