650 000 €
24 €/m²
Property 63301 photo 1
Property 63301 photo 2
Property 63301 photo 3
Property 63301 photo 4
Property 63301 photo 5
Property 63301 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık Arsa 26607 metrekare Selanik çevresinde. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 31396
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
535 000 € 178 €/m²
  • Nesne kodu 62508
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
550 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 60089
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
650 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 63301
  • Metrekare 26607 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
650 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 44068
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
610 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 57090
  • Metrekare 3025 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
800 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 21982
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
570 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 60725
  • Metrekare 22185 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
620 000 € 289 €/m²
  • Nesne kodu 63231
  • Metrekare 2139 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
850 000 € 1411 €/m²
  • Nesne kodu 56773
  • Metrekare 602 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği