81 nesneleri 6 sayfa

Önerilen Satılık
150 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 61825
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 62125
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
180 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 62131
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
55 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 62156
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
90 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 62158
  • Metrekare 4350 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
700 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 62159
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
2 000 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 62210
  • Metrekare 9375 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
60 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 62252
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
35 000 € 284 €/m²
  • Nesne kodu 62439
  • Metrekare 123 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
125 000 € 1524 €/m²
  • Nesne kodu 63215
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 63299
  • Metrekare 12250 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
650 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 63301
  • Metrekare 26607 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
275 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 63303
  • Metrekare 11570 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
145 000 € 1726 €/m²
  • Nesne kodu 63701
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3

Yunanistan, Epanomi’de Gayrimenkul – Selanik’e Yakın Sahil Yaşamı

Epanomi, kuzey Yunanistan’da denize kıyısı olan büyüleyici bir sahil kasabasıdır ve denize yakın, aynı zamanda büyük bir şehre de erişimi olan bir mülk satın almak isteyen herkes için idealdir. Selanik’e sadece 25–30 dakika uzaklıkta ve uluslararası havaalanına kısa bir sürüş mesafesinde olan Epanomi; sakin sahil yaşamını günlük kolaylıklarla birleştirir.

Neden Epanomi’de Gayrimenkul Almalısınız?

Epanomi’deki gayrimenkul pazarı istikrarlı şekilde büyüyor; diğer popüler Yunan destinasyonlarına kıyasla cazip fiyatlar sunuyor. Burada şunları bulabilirsiniz:

  • Plaja yakın modern daireler ve maisonette’ler
  • Özel bahçeleri ve deniz manzaralı müstakil evler ile villalar
  • Tatil evi veya yatırım amaçlı mülk inşası için arazi parselleri

Konumu ve doğal güzellikleri sayesinde Epanomi, hem sürekli ikamet için hem de Yunanistan’da ikinci ev olarak uygundur.

Konum & Çevre

Epanomi, Orta Makedonya’daki Selanik bölgesinin bir parçasıdır. Uzun kumsalları, berrak suları, üzüm bağları ve gemi enkazı ile doğa koruma alanına sahip ünlü Epanomi plaj bölgesiyle tanınır. Süpermarketler, okullar, eczaneler, kafeler ve geleneksel tavernalar kolayca erişilebilir olduğundan, günlük yaşam hem konforlu hem de pratiktir.

Epanomi Gayrimenkulüne Yatırım Yapmanın Avantajları

  • Selanik’e Yakınlık: Yunanistan’ın en büyük şehirlerinden birine hızlı erişim; alışveriş, hastaneler, üniversiteler ve kültür.
  • Havalimanı Erişimi: Selanik Uluslararası Havalimanı yakındadır; uluslararası sahipler ve sık seyahat edenler için idealdir.