650 000 €
108 €/m²
Property 44068 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 17000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık Arsa 6000 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 58074
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
550 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 21609
  • Metrekare 14400 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
620 000 € 289 €/m²
  • Nesne kodu 63231
  • Metrekare 2139 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
650 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 44068
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
850 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 49326
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 31396
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
950 000 € 475 €/m²
  • Nesne kodu 59693
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
610 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 57090
  • Metrekare 3025 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
535 000 € 178 €/m²
  • Nesne kodu 62508
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
570 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 60725
  • Metrekare 22185 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği