33 nesneleri 3 sayfa

Önerilen Satılık
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Nesne kodu 4524
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 300 000 € 144 €/m²
  • Nesne kodu 8123
  • Metrekare 9000 m²
Satılık
220 000 € 180 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 22563
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
65 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 25058
  • Metrekare 939 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
250 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 26126
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
140 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 27154
  • Metrekare 2745 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
135 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 28732
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
100 000 € 675 €/m²
  • Nesne kodu 30017
  • Metrekare 148 m²
  • Rooms 5
Satılık
45 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 50939
  • Metrekare 643 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
650 000 € 3367 €/m²
  • Nesne kodu 51380
  • Metrekare 193 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 909 €/m²
  • Nesne kodu 52464
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 56976
  • Metrekare 20120 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 150 000 € 950 000 € 774 €/m²
  • Nesne kodu 57256
  • Metrekare 1226 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
150 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 57948
  • Metrekare 2307 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
140 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57953
  • Metrekare 2078 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Esperies, Girit (Korfu) Bölgesinde Gayrimenkul – Yunanistan’ın Yeşil Kuzeyinde Yatırım Yapın

Esperies, Yunanistan’daki Korfu’nun en güzel bölgelerinden biridir. Adanın yemyeşil kuzeybatısında yer alan bölge; çarpıcı sahil manzaraları, geleneksel köyler ve huzurlu yeşil peyzajları bir araya getirir. Hem yaşam tarzı hem de uzun vadeli değer sunan Yunanistan’da bir gayrimenkul arıyorsanız, Esperies mükemmel bir seçimdir.

Esperies’te Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Esperies bölgesi, kendini rahat hissettiren bir atmosfer ve korunmuş doğasıyla bilinir. Burada Agios Georgios Pagon, Arillas, Agios Stefanos gibi altın rengi kumsalların yanı sıra etkileyici Cape Drastis bulunur. Bu bölge; daha güneydeki kalabalık tatil beldelerinden uzak, Korfu’nun daha sakin bir bölümünü arayan aileler, doğa severler ve gezginler arasında popülerdir.

Esperies’te gayrimenkule yatırım yapmak, şunların keyfini çıkarmak demektir:

  • Kısa bir araç yolculuğuyla ulaşılabilen temiz plajlar ve cam gibi sularda denize giriş
  • Birçok arsa ve evden izlenebilen güzel gün batımları ve deniz manzaraları
  • Geleneksel tavernalar, küçük dükkânlar ve samimi yerel topluluklar
  • Korfu Şehri ve havaalanına kolay erişim (genellikle 40–50 dakika içinde)

Esperies’te Gayrimenkul Türleri

Esperies’teki gayrimenkul piyasası; farklı bütçeler ve ihtiyaçlar için geniş bir fırsat yelpazesi sunar:

  • Sahil hattı ve deniz manzaralı villalar – Lüks tatil evleri veya yüksek kaliteli kiralama gelirleri için idealdir.