Satılık - Arsa 450 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
90 000 €
200 €/m²
Property 56040 photo 1
Property 56040 photo 2
Property 56040 photo 3
Property 56040 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 9500 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 450 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 360 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 62483
  • Metrekare 3400 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
80 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 30759
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 57190
  • Metrekare 6375 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
90 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 57336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 35639
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
80 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 28740
  • Metrekare 852 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
130 000 € 265 €/m²
  • Nesne kodu 51604
  • Metrekare 490 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
90 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62135
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
84 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 63180
  • Metrekare 668 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 39000
  • Metrekare 11300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği