23 nesneleri 2 sayfa

Önerilen Satılık
1 100 000 € 1760 €/m²
  • Nesne kodu 63000
  • Metrekare 625 m²
  • Rooms 12
Satılık
250 000 € 160 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 13276
  • Metrekare 3783 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
850 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 35094
  • Metrekare 5547 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 060 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 41899
  • Metrekare 86000 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
320 000 € 508 €/m²
  • Nesne kodu 61232
  • Metrekare 629 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
160 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 62322
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
160 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 62893
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
5 277 187 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 63362
  • Metrekare 99000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
260 000 € 812 €/m²
  • Nesne kodu 63001
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 9
Satılık
290 000 € 2071 €/m²
  • Nesne kodu 54689
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 1623 €/m²
  • Nesne kodu 54693
  • Metrekare 154 m²
  • Rooms 4
Satılık
750 000 € 490 000 € 2197 €/m²
  • Nesne kodu 35119
  • Metrekare 223 m²
  • Rooms 6
Satılık
155 000 € 2066 €/m²
  • Nesne kodu 64990
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 2266 €/m²
  • Nesne kodu 64991
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
155 000 € 2066 €/m²
  • Nesne kodu 64993
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3

Yunanistan, Makris Gialos’ta Gayrimenkul

Makris Gialos, Yunanistan’da gayrimenkul satın almak için en cazip sahil bölgelerinden biridir. Zakynthos’un güzel adasında yer alan bu bölge; uzun kumsallar, berrak turkuaz sular ve daha sakin bir Akdeniz yaşam tarzını bir araya getirir. Tatil evi, daimi ikamet veya kiralama yatırımı arıyor olmanız fark etmeksizin Makris Gialos, harika fırsatlar sunar.

Makris Gialos’ta Neden Gayrimenkul Satın Almalısınız

Makris Gialos’taki gayrimenkullere olan talep; aşağıdakiler sayesinde yüksektir:

  • Mükemmel konum – denize doğrudan erişim, Zakynthos Şehri ve havalimanından kolay ulaşım.
  • Güzel doğa – yemyeşil tepeler, kayalık koylar ve ünlü kumsallar sadece birkaç dakika uzaklıkta.
  • Gelişmiş turizm – sezonluk kiralamalarda istikrarlı talep ve gelir potansiyeli.
  • Dingin yaşam tarzı – aileler, emekli çiftler ve uzaktan çalışanlar için ideal, sakin bir bölge.

Makris Gialos’ta Gayrimenkul Türleri

Yerel gayrimenkul piyasası, geniş bir seçenek yelpazesi sunar:

  • Denize sıfır villalar – özel yüzme havuzları ve panoramik deniz manzaraları ile.
  • Modern daireler – sahile yakın küçük konut komplekslerinde.
  • Geleneksel taş evler – İyon tarzına uygun şekilde özenle yenilenmiştir.
  • Arsa alanları – kendi evinizi veya yatırım projenizi inşa etmek için.

Yeni projeler ve ikinci el (yeniden satış) gayrimenkuller de mevcuttur; böylece alıcılar bütçelerine ve beklentilerine göre seçim yapabilir.