115 000 €
28 €/m²
Property 62126 photo 1
Property 62126 photo 2
Property 62126 photo 3
Property 62126 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 9,5 km

Açıklama

Satılık Arsa 4100 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 52991
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
120 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 45425
  • Metrekare 5880 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
115 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 62126
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
125 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 56324
  • Metrekare 1561 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
130 000 € 192 €/m²
  • Nesne kodu 22250
  • Metrekare 677 m²
  • Denize uzaklık 1006 m
Satılık
110 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 42926
  • Metrekare 3450 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
100 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 8515
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
150 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 61027
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 35075
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 16000 m

Bülten aboneliği