100 000 €
17 €/m²
Property 8515 photo 1
Property 8515 photo 2
Property 8515 photo 3
Property 8515 photo 4
Property 8515 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 5800 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
90 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 47540
  • Metrekare 4250 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 28997
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
130 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 33414
  • Metrekare 5600 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
130 000 € 323 €/m²
  • Nesne kodu 29907
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
110 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 34976
  • Metrekare 705 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
98 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 53092
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
88 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 60170
  • Metrekare 4650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
140 000 € 272 €/m²
  • Nesne kodu 23746
  • Metrekare 514 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
130 000 € 192 €/m²
  • Nesne kodu 22250
  • Metrekare 677 m²
  • Denize uzaklık 1006 m

Bülten aboneliği