110 000 €
31 €/m²
Property 42926 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 12000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 3450 metrekare Selanik çevresinde. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 170 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 52283
  • Metrekare 4083 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
130 000 € 287 €/m²
  • Nesne kodu 39854
  • Metrekare 452 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
128 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 56259
  • Metrekare 626 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
160 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 58077
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
100 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 34662
  • Metrekare 7900 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
140 000 € 272 €/m²
  • Nesne kodu 23746
  • Metrekare 514 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
96 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 35523
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
140 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 29012
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
160 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 65514
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
110 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 54680
  • Metrekare 1145 m²
  • Denize uzaklık 19000 m

Bülten aboneliği