130 000 €
118 €/m²
Property 35075 photo 1
Property 35075 photo 2
Property 35075 photo 3
Property 35075 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 16000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık Arsa 1100 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 500 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 323 €/m²
  • Nesne kodu 29907
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
120 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 45425
  • Metrekare 5880 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
130 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 35075
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
120 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 36571
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
190 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 46871
  • Metrekare 4250 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
110 000 € 342 €/m²
  • Nesne kodu 57962
  • Metrekare 321 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
175 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 39856
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
130 000 € 287 €/m²
  • Nesne kodu 39854
  • Metrekare 452 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
140 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 29012
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 17000 m

Bülten aboneliği