130 000 € 120 000 €
400 €/m²
Property 51607 photo 1
Property 51607 photo 2
Property 51607 photo 3
Property 51607 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 68
  • Denize mesafe: 3300 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 300 metrekare Selanik çevresinde. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 180 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 13901
  • Metrekare 678 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
160 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 65514
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
150 000 € 619 €/m²
  • Nesne kodu 57262
  • Metrekare 242 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
120 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 36571
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
110 000 € 342 €/m²
  • Nesne kodu 57962
  • Metrekare 321 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
130 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 35075
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
175 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 59370
  • Metrekare 583 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
125 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 56324
  • Metrekare 1561 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
110 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 34976
  • Metrekare 705 m²
  • Denize uzaklık 15000 m

Bülten aboneliği