150 000 €
51 €/m²
Property 61027 photo 1
Property 61027 photo 2
Property 61027 photo 3
Property 61027 photo 4
Property 61027 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 2900 metrekare Selanik çevresinde. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 31409
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
130 000 € 192 €/m²
  • Nesne kodu 22250
  • Metrekare 677 m²
  • Denize uzaklık 1006 m
Satılık
160 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 26402
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
140 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 13922
  • Metrekare 1680 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
210 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 58075
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
130 000 € 287 €/m²
  • Nesne kodu 39854
  • Metrekare 452 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
130 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 35075
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
130 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 13901
  • Metrekare 678 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
175 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 59370
  • Metrekare 583 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği