220 000 €
40 €/m²
Property 33833 photo 1
Property 33833 photo 2
Property 33833 photo 3
Property 33833 photo 4
Property 33833 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 5500 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 14326
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
220 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 5480
  • Metrekare 1691 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
215 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 49314
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 9541
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
265 000 € 632 €/m²
  • Nesne kodu 22231
  • Metrekare 419 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 40347
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
200 000 €
  • Nesne kodu 2327
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
210 000 €
  • Nesne kodu 2673
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
300 000 €
  • Nesne kodu 2403
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
220 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36994
  • Metrekare 6560 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği