399 000 €
30 €/m²
Property 60783 photo 1
Property 60783 photo 2
Property 60783 photo 3
Property 60783 photo 4
Property 60783 photo 5
Property 60783 photo 6
Property 60783 photo 7
Property 60783 photo 8
Property 60783 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 13000 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 34256
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34063
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
370 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 35177
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
450 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 4068
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
450 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 40481
  • Metrekare 19950 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
465 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 24097
  • Metrekare 6260 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
400 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 49499
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 31969
  • Metrekare 4005 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
550 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 65531
  • Metrekare 5565 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 21749
  • Metrekare 44000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği