Satılık - Ticari mülk 140 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Glifada
820 000 €
5857 €/m²
Property 22941 photo 1
Property 22941 photo 2
Property 22941 photo 3
Property 22941 photo 4
Property 22941 photo 5
Property 22941 photo 6
Property 22941 photo 7
Property 22941 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1996
  • Yenileme yılı: 2016
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 140 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
760 000 € 1266 €/m²
  • Nesne kodu 41839
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
945 000 € 1629 €/m²
  • Nesne kodu 5790
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
700 000 € 2527 €/m²
  • Nesne kodu 65458
  • Metrekare 277 m²
  • Denize uzaklık 4350 m
Satılık
1 000 000 € 11111 €/m²
  • Nesne kodu 12798
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
1 200 000 € 3934 €/m²
  • Nesne kodu 37024
  • Metrekare 305 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
720 000 € 3913 €/m²
  • Nesne kodu 57491
  • Metrekare 184 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
800 000 € 5673 €/m²
  • Nesne kodu 10141
  • Metrekare 141 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
800 000 € 8421 €/m²
  • Nesne kodu 60044
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
1 000 000 € 1694 €/m²
  • Nesne kodu 50027
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 14000 m

Bülten aboneliği